OFERTA

Oferta jest elastyczna oraz dopasowywana do każdego klienta, która ustalana jest podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej.

Sesje fotograficzne dziecięce oraz noworodkowe odbywają się w domu klienta, do którego przyjerzdzam ze wszystkimi akcesoriami oraz tłami fotograficznymi. Na sesje nalerzy umawiać się wcześniej, z tygodniowym wyprzedzeniem.

Sesje noworodkowe najlepiej gdy odbywaja się od 7-10 dnia życia. Maleństwa w tym okresie większość dnia przesypiają więc są idealnymi modelami. Sesja odbywa się ok. 3-4 godz i w tym czasie mamy mają również czas na przytulanie karmienie oraz przewijanie maleństwa.

Sesje dziecięce czyli od 6-8 miesiąc, maluszki w tym okresie reagują już na otocznie, usmiechaja się oraz większość stabilnie siedzi. Przy takiej sesji można wykonać więcej zróżnicowanych kardów. Przed sesją dziecko powinno być najedzone oraz po drzemce. Więc przed ustalaną godz proszę o tym pamiętać.

Zdjęcia wykonuję głównie na terenie woj. Pomorskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego i okolic tj. terenu Nowego Stawu, Malborka, Nowego Dwóru Gdańskiego, Tczewa, Elbląga, Kwidzyna.

Serdecznie zapraszam do wspópracy.