O MNIE

Fotografia stała się moją pasją z chwilą przyjścia na świat mojego pierwszego dziecka. Od tego czasu jest dla mnie sposobem na dokumentowanie niepowtarzalnych, wzruszających, oraz uroczystych momentów, a aparat narzędziem do rejestrowania chwil wyłonionych z nurtu czasu.

Utrwalenie świata oglądanego przez wizjer aparatu to wspaniała sprawa, dlatego ciągle się rozwijam i uczę by moje fotografie przynosiły Wam wiele radości, przyjemności i zadowolenia.

Chcąc poszerzyć swoje umiejętności, udoskonalić technikę, wziąłem udział w warsztatach noworodkowych, prowadzonych przez czołową polską specjalistkę od sesji dziecięcych oraz noworodkowych które uświadomiły mi jak uwieczniać ulotne chwile, które tak szybko przemijają.

Swoimi zdjęciami chcę opowiadać o człowieku po drugiej stronie obiektywu, przedstawiać go z własnej niepowtarzalnej perspektywy, dlatego zajmuję się głównie fotografią dziecięcą, noworodkową oraz ślubną.

Pracuję na terenie Nowego Stawu, Malborka, Nowego Dwóru Gdańskiego, Tczewa, Elbląga, Kwidzyna, oraz okolic głównie woj. Pomorskie oraz Warmińsko Mazurskie.

Łukasz Sawicki